15. kapitola- Everytime we touch 1/2

27. června 2008 v 14:00 | annetta |  angels never cry
Tak sem se vytáhla a napsala další kapitolku! Nakonec k Angels protože na to ostatní sem nějak neměla náladu. Myslim že to docela de...tak snad se bude líbit. Na začátku je psaná z pohledu třetí osoby ale pak je to už normálně.
Další kapitolky ale nebudou hooooodně dlouho. Jedu pryč a ke kompu se dostanu až za milion let=(. Takže omentujte a komentujte protože jestli tu nebude víc než deset komentů tak se mi do nějaký ani moc chtít nebude.
Teď jdu slavit s kámošema konec roku...myslim že u nás je co, protože 40 čtyřek v jedný třídě...to je masoXD užívejte prázdniny, páááá

Everytime we touch

Pomalu k němu naklonila hlavu. Byla tak blízko. Cítil její květinovoovocnou vůni, dokázal rozeznat každou pihu na jejím obličeji. Jen lehounce se dotkla svými rty těch jeho, bylo to jak dotyk andělských křídel, ani nevěděl zda se to skutečně stalo. Pomalinku se kousek odtáhla. Koukali si do očí, ona do těch bouřkových a on do temně modrých, jako noční obloha. Jiskřičky které v nich hráli vypadali jako hvězdy na obloze. Vlasy jí sklouzly a jemně ho pohladili po tvářích, ucítil tu krásnou vůni Šeříku. Srdce se mu rozbušilo.

I její srdce bilo jako na poplach. Vlastně ani nevěděla co to dělá. Nevěděla proč a co jí k tomu vede jen tušila že by se to mělo stát. Takhle blízko cítila vůni vanilky a jeho oči ji k sobě táhli jako magnet. Jen podvědomě si všimla že mají oba něco společného. Oba oči barvy oblohy. Asi osud...

Objal ji kolem pasu a přitáhl blíž. Znovu spojila jejich rty, tentokrát doopravdy a pořádně. Byl to něžný polibek, jako by se oba báli že se něco pokazí. Že ten magický okamžik skončí. Protože to oni nechtěli, přáli si aby ta chvíle trvala navěky. V břiše se jim rozléval zvláštní pocit. Jako by jim tam létal roj drobounkých motýlků a hladil je svými křídly. Nikdy takový pocit nezažili. Ani jeden z nich. Ale oba si ho okamžitě zamilovali.

Zajela mu rukou do vlasů a on si ji přitiskl ještě víc. Něžně laskal její rty, chutnala po jahodách. Cítili zrychlený dech toho druhého a jejich bušící srdce. Když rukou pomalu zajel pod její triko a pohladil jí po zádech, naskočila jí husí kůže. Jako by dostala elektrický šok. Lehce přejížděl bříšky prstů po její horké pokožce a dál ji líbal. Nechtěl aby to skončilo, nechtěl aby se ráno probudil a vše bylo jako dřív, nechtěl aby se tahle noc proměnila v den. Chtěl být tady, v této místnosti, v téhle chvíli navždy. Navždy s ní.

Odtrhla se od něj a zrychleně dýchala. Opět koukali jeden druhému do očí. Cítila se nejistě. Zavřela oči a opřela se o jeho čelo. Potřebovala si to promyslet, najednou měla pocit že něco není správně."Měli bychom jít...čas už skoro vypršel" zašeptala tiše. I tak nechtěla pokazit tu chvíli.

Pokýval hlavou a pomohl jí na nohy. Odvrátila se od něj a vrávoravým krokem se vydala ke dveřím. Prohlížel si ji. Husté černé vlasy se jí vlnily až k loktům a ve světle házeli zvláštní odlesky. Všiml si těch zvláštních pramenů obvázaných barevnými bavlnkami. Musela být originální v každém okamžiku. Usmál se, neznal dívky jako ona, byla tak jiná...tak zvláštní a tajemná. Zaklepal hlavou...nech toho Siriusi...je to Wotersnová. Nesnášíte se, vzpomínáš? Byli jste prostě opilí...
Ano, byli opilý ale ten pocit, ty tisíce motýlích křidélek v břiše, ty neměl na svědomí alkohol.

* * *

Točí se mi hlava. Nevím jestli z toho alkoholu nebo polibku ale vzhledem k tomu že Blacka bych měla nenávidět budeme předpokládat že je to z pití a že ve skutečnosti neumí líbat tak skvěle jak líbá. A taky o tom pomlčíme, jasný? Tohle by se nemělo nikde rozhlašovat, to víte že jo...ještě si budou mylset že sem jak ty pitomý nány. Haha, to bych se na to podívala.

Bože já sem taky ale kráva. To není jinak možný! Já políbila Blacka! A co je nejhorší, DOBROVOLNĚ! A sama od sebe. Kdyby mě aspoň nutil nebo rovnou znásilnil tak se můžu vymlouvat ale takhle? Sem v loji. Musim se jít zakopat, obarvit si vlasy, nasadit brejle a přestěhovat se do jiné galaxie, za těma mimozemšťanama...možná pude Tom Cruise se mnou. Aspoň tam nebudu sama. A až se na mě vrhnou fanynky za to že sem jim zaútočila na Boha Siriho, Tom mě ochrání protože má z těch svejch filmů zkušenosti. Možná nebudu mít tak špatnej život...

Ale no tak...přece by sis nestěžovala? Líbilo se ti to...a moc. Jen to přiznej.

Ou jéé. To mi chybělo, mé schizofrenické já. Před chvílí si mi řikala ať se s nim nelíbám a teď mi zas chceš nakukat že se mi to líbilo? Neměla by sis ujasnit své priority?

Ale Angelo...já vím co cítíš, vím že se ti to líbilo. Ten pocit když se tě dotkl, ty motýlci...jako by si měla vzlétnout...navíc to bylo dobrovolné...

Tome, musíš mě zachránit i před mým druhým já.

Fajn, jak chceš ale já vím svoje...

Fajn, tak už kušuj...

Určitě je to tim alkoholem. Teda mylim ten polibek, pokud jde o rozhovory s mým pitomým já tak to je jasnej případ pro psychouše. Pár dní v Bohnicích mě snad dá do kupy.

Svalila sem se na zem vedle Jerryho. S nadzvednutým obočím se na mě podíval. Naštvaně sem na něj vyplázla jazyk. Hajzl, to si taky ještě odskáče. Očividně pokračovali ve hře dál, doufám že sem nepřišla o nic zajímavýho. Pár lidí to tam normálně zalomilo, a to nebyla ještě ani půlnoc! Teda myslim...vlastně když už o tom mluvíme, kdy bude půlnoc?

To je fuk, peču na to...dyžtak to oslavíme dodatečně. Bafla sem flašku."Tak a teď točim já!" nějak se mi to nepovedlo a flaštička flákla několik lidí ale nakonec to slavně padlo na Lilienku. Hahá, ona se mi smála takže teď se směju já!

"Takže Lily...aby ti to nebylo moc líto, mám takovej pocit že tady Jamesík je tu nějakej samotinkej a že by ho mohla malinko větší pusinka trošinečku rozveselinkat..." páni, já se ještě rozplynu. Lil na mě jenom valila bulvy a to doslova. Takhle nedokáže oči vyvalit nikdo.

"To nemyslíš vážně..."

"Vypadám že si dělám prču? Haha, a teď už můžeš."

"Hele...to přece nejde... Nemůžu dát třeba fant?"

"Na fanty se nehraje tak nekecej a makej." zamračila se na mě ale nakonec se stejně k Potterovi naklonila. Vypadal jako kdyby se měli Vánoce zase vrátit. Jenže error, dřív než se ho stačila aspoň dotknout se ze zdola ozvaly hlasy.

"15, 14, 13..."

"Kurva! Půlnoc!" vystřelili sme jak rakety. Takovou rychlost nevyprodukuje ani Shumacher. Byl to nářez a jen tak tak že sme se z těch schodů neskutáleli dolu.

"9, 8, 7..." popadli sme šampáňo a začali rychle rozbalovat aby se mohlo bouchnout.

"4, 3, 2, 1...HURÁÁÁ!" bouchli sme ho ale nějak se mi to vymklo z rukou a polila sem všechny v dosahu 10 metrů. Každej si už držel svojí skleničku, všichni se obímali a líbali a já nevim co všechno. Všude byl hroznej bordel ale každej byl šťastnej a vytlemenej. Neptejte se mě jestli kvůli chlastu nebo jenom proto že prostě chtěl.

Pootvírali sme s klukama všechny okna a vybalili naše připravený rachejtle. Co by byl Silvestr bez pořádnýho ohňostroje ne? David to oběhl s hůlkou a rachejtle se vznesli k nebi. Paráda. Ohňostroje miluju. Všichni se nahrnuli k oknům aby to viděli. Áchali a óchali. Prostě super. Takhle sme to udělali ještě párkrát.

"Takže můj Jerrýsku, víš co přichází teď?"

"Ano andělíčku můj strážníčku, vím." bafli sme židle a obkročmo si na ně sedli k jednomu malému stolku.

"Néé, neřikejte mi že zase dete soutěžit!" zděsil se Terry.

"Je to tradice. Musíme víš? To bude dobrý zlato, nechcem dát náš rekord."

"Rekord v čem?" zeptal se Black.

"Ále...soutěžej kdo dá víc panáků. Nikdy ani jeden nevyhrál. Tak se střískaj že je to přestane bavit a začnou vymejšlet kraviny. Ještě větší než normálně. Jejich dalším rituálem je koupání. U nás se koupali v moři, tady jim bude muset stačit jenom jezero ale myslim že teplotou se to dost vyrovná. My tam měli každej rok metr sněhu a oni se jím brodili až k vodě. Pak maj zápal plic. Párkrát se nám je podařilo chytit ale...musíme na ně dávat pozor. Ty dva sou vražedná kombinace když sou střízlivý, natož ožralí."

"Ale jezero je zamrzlý..." namítl Remus.

"Pro ožralu není nic překážkou...to si pamatuj."

"Kušujte oba tři. Jerry, dem na to?"

Měli jsme docela obsáhlé publikum. Pár lidí se sice potichounku vytratilo(a nešli sami...) ale většina tam zůstala, drželi si svý sklenky a pozorovali nás. Vyndali sme vodku, ta je na tohle nejlepší. Jeden panák míjel druhej...později už sme nebyli moc schopný nalejvat a cmrndali to všechno kolem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 wisty wisty | E-mail | Web | 8. července 2008 v 16:44 | Reagovat

ahojík, zlato. všimla sem si, že v odkazech na oblíbený stránky sem napsaná jen já(wisty), ale blog má se mnou i stroopy, tak pls, kdybys ji tam kdyžtak připsala, jo? díky moc

2 Hannah x) Hannah x) | Web | 26. srpna 2009 v 14:59 | Reagovat

Super, jdu na další.

3 Mu~he.he Mu~he.he | Web | 31. října 2009 v 22:57 | Reagovat

no tak to je bomba, SKVELY SUPER EXTRA SUPA XD "Kušujte oba tři. Jerry, dem na to?" - no toto me odrovnalot otalne teda XD jakoze fakt drsnej silvestr XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama