Srpen 2008

máme problém....

31. srpna 2008 v 17:54 | annetta |  oznamy a ostatní
....jo, máme problém a velkej. Já teda osobně začátek školního roku tak vidim a pevně doufám že i někteří z vás(protože to by znamenalo že jinak na můj blog choděj jenom blázni...a to doufám že ne protože to něco vypovídalo i o mně=)). Do školy se mi teda vůbec nechce a zvlášť po takovejch skvělejch prázdninách. Já si je maximálně užila, hlavně teď ty poslední dva tejdny=). Doufám že vy taky
Jinak k povídkám. Makám na tom=). Jako že fakt makám ale nic neslibuju. Začátek bude hektickej ale uvidim, budu se snažit=) Co bych pro vás neudělala na zlepšení začátku toho hororu co nás čeká že=)
Mám-li být ale upřímná, těma komentama ste mě moc nepotěšili...jako jenom 8? No nic, douám že se zlepšíte...=)
užijte si poslední den, vaše Anet

report=) aneb ať ste v obraze

12. srpna 2008 v 17:32 | annetta |  oznamy a ostatní
Řekla sem si že vás trošku informuju co můžete do konce prázdnin čekat. Vlastně je to jednoduchý protože moc toho nebude. Teď sem u babči ale mám tu kamarádky takže neni čas, navíc tu máme řemeslníky a to je děs. Začínaj v 6 ráno s bagrem a dělaj děsnej randál. Navíc sem se naučila asi tak 10 až 20 novejch sprostejch slov(a že jich od nás z gymplu znám tunu...). Maj ale hezký a moc milý brigádníky tak je jim částečně odpuštěnoXD
Od příštího pondělí do pátku jedem s kámošema na vodu. Což je tak trochu sebevražda. Měli bysme uzavřít sázky kdo se první vykoupe...Doufám že bude aspoň hezky ale v každym případě to můžem dyžtak zakotvit v nějaký hospůdce že...XD
No a pak jedu za svejma miláčkama do Brna. Zatim nevim od kdy do kdy(takovej detail no...vždyť je to až za dva tejdny...) ale ani tam nebude čas.
Takže, moc vám toho teda neslibuju, možná že si najdu čas na dopsání Pohádky kterou sem si včera když sem byla v Praze skopčila ale nevim...
Mám vás ráda, odpusťe mi to a užívejte si prázdniny
Pa pa


17.kapitola- Amorové, NKÚ a ctitelé v utajení 1/2

10. srpna 2008 v 11:21 | annetta |  angels never cry
Takže, je tu kapitolka. Myslim že snad neni tak hrozná ale skáču v ní hrozně časem. Je sice i docela dlouhá ale popisuje půlrok, od Silvestra až ke konci ale snad se nebudete zlobit=)
užijte si to a komentujte

opět sem na pár dní zpátky=)

8. srpna 2008 v 12:41 | annetta
No jo, asi se mě jen tak nezbavíte=). Zase sem na pár dní u babči ale protože mám tu oslavu tak nevim jestli něco stihnu. Těma komentama co tu sou ste mi ale udělali hroooznou radost tak se o něco pokusím. Dneska si dám ještě pohov protože sem totálně vyšťavená. Celej tejden na kolech s naší rodinkou a kámošema! No děs. Každej den aspoň tak 30 kiláčků a hlavně furt z kopce a dokopce...sem prostě uplně mrtvá.
Hlavně ale nevim co bych kdyžtak měla začít tvořit. Dám vám vybrat v anketce takže jestli po něčem toužíte tak si hlásněte=)
Vaše polomrtvá Anet

6.kapitola- Tento způsob trávení trestu zdá se mi poněkud nešťastným

1. srpna 2008 v 12:31 | annetta |  pod květy slunečnic
Takže, dnes odjíždim zase na tejden pryč a tak vám sem dávám novou kapitolku abyste se mi tu nenudili=). Nenechte se zmást dlouhým názvem protože kapitolka je krátká ale zase je důležitá tak snad se nebudete zlobit.
Jinak, věnuju jí Lili protože ta si ji přála a doufám že tu bude pořádná spousta komentů=)
Vaše Anet