18.kapitola- Taková normální rodinka 1/2

9. září 2008 v 19:01 | annetta |  angels never cry
Zdar. Mám tu novou kapitolku a k tomu i pár připomínek. Nechci to zbytečně rozmazávat ale věřte tomu nebo ne, komentáře udělaj člověku radost a ženou ho dál do psaní takže by bylo vážně moc milé kdybyste sem napsali aspoň slovo protože nějakejch 7 nebo 8 komentů? To prostě pak nemá cenu. Tahle kapča neni nic moc ale tak tam aspoň napište že se nelíbí nebo něco...hlavně něco!!!

Taková normální rodinka
Zlaté a horké slunce mi pálilo přímo nad hlavou. Vzduch byl těžký a vlhký a mé rameno opět bolestivě zaprotestovalo proti zátěži kterou jsem mu naložila. Věděla jsem přesně kde jsem, znala jsem každý centimetr tohoto místa a měla jsem na otce děsivý vztek že vybral zrovna tohle. Vím proč šel za mnou, v tom horku a s těmi těžkými kufry. Věděla jsem že si to užívá. Že se mu líbí jak toto místo poznávám a jak moc to bolí že jsem tady.
Moje bolest. To bylo to jediné co ho donutilo chovat se tak mudlovsky a nepřemístit se až k ostatním. Chtěl vidět výsledek svého díla. Měla jsem na něj hroznou zlost ale ještě větší na sebe že jsem mu vůbec dovolila aby to poznal.
Jen pro vysvětlení. Právě teď vláčím v největším vedru svou tašku a trčím v Miami, na Floridě, ve své milované Americe. Jsem k domovu blíž než jsem si za poslední rok mohla jen přát ale vim že se tam stejně nepodívám. Místo toho budu trčet tady, koukat se na svého otce, jeho novou rodinu, jeho nové přátele a....Bože ne!!!! Taky na Blacka!!!
Trochu jsem doufala v to že se z tohohle naprosto nesmyslného výletu vyvlíkne ale očividně ne. Bůh mě nenávidí a rozhodl se že než mě pošle do pekla donutí mě tohleto si prožít!!! Asi jsem někde udělala chybu....sakra, není tady nějaký tlačítko abych to mohla přetočit a smazat? Ne? Tak to sem v háji. Prázdniny s otcem, Malfoyem a Blackem....hm...potěš koště.
Otec mě předešel a začal se vítat se svými 'přáteli'. Zůstala sem stát stranou a okázale jsem ho ignorovala. Cejtila sem na sobě Blackův a Malfoyův pohled ale je sem ignorovala taky. Idioti...ještě ti dva mi tu chyběli. A Bella s Cissou sou tu taky...čím dál tím líp...i když...jak o tom tak přemejšlim...Black by se mohl hodit. Taky je nemá rád....
"Angelo..rád bych ti představil své nové přátele..."ozval se otec chladně. Střelila jsem po něm otráveným pohledem. A víš co já ti na tvé přání tatínku?se...hm...kašlu na něj...
"Hele, mě sou tvý pitomí přátelé naprosto ukradený jo? Znám jejich děti a jak se říká- jaký otec takový syn. Bude to teda jenom parta ignorantskejch debilů a na to nemám náladu. Sem unavená z toho jak si mě tu vláčel po celym městě. Kdybych tu byla poprvé tak tu vyhlídkovou jízdu beru ale já to znám takže to byla nuda a naprosto zbytečná snaha. Chci si vzít plavku, natáhnout se u bazénu a pít Mojito. Můžeme se teda otočit a jít do hotelu? Na nějaký pitomí vítání ti kašlu..." Black na mě jenom vyvalil oči. Asi netušil do jaký míry jsem ochotná se se svým otcem hádat. Vím že mi to jen tak neprojde a že mu brzo dojdou nervy ale dokud to de....budu hada dráždit bosou nohou. A ráda. Vím že mu moje chování udělá ostudu a jediné na čem mému otci záleželo byla pověst a dobré jméno rodiny. To mu moc ráda budu stěžovat.
Otec se tvářil naštvaně, ostatní dospělí popuzeně a já si najednou připadala o moc líp. Nakonec pokýval hlavou a tak sem vyrazila jako první. Moc dobře jsem věděla kam mě bude chtít táhnout. Aby to zabolelo ještě víc. A nemýlila jsem se.
Hala hotelu byla obrovská a bohatě zařízená. Každý by se jinak pokochal ale já zamířila rovnou k recepci. Nahlásila jsem naše jména a čekala až mi řekne kde máme pokoj.
"Poslední patro je celé vaše. Oba dva apartmány. Budu potřebovat podpis od dospělé osoby."
"Ou...jasně. Hned sem tu." bafla jsem propisku a vyrazila za svým otcem. Stál i s ostatníma v rohu haly a rozhlížel se kolem.
"Hele tati, teď mě poslouchej ano? Tohle je propiska. Takhle to zmáčkneš a vyleze ti z toho hrot. Ten se dá k papíru a normálně se tim píše. Nikam to nenamáčíš, inkoust už je v tom. Je to mudlovskej vynález a ty tim teď musíš podepsat nějaký papíry jasný? Pojď." možná e vám zdá že k němu mluvil jak k malýmu dítěti ale důvod proč sem šla k recepci dřív než on je dost prostej. Nikdo z nich není zvyklej na mudlovskej svět a nejspíš by to byl pořádnej trapas.
"Chovej se lidsky!" zamumlala sem po cestě. Určitě mě slyšel a asi se dost divil když propiska začala vážně psát. Recepční si mě divně prohlížel, asi si všiml mého vysvětlování ale já se na něj jenom zářivě zazubila a hlídala tátu.
Poučila jsem je o tom že musí poděkovat poslíčkům který nám odnesli kufry a peníze sem si vzala na starost radši sama. Když sem dala každýmu pětku zamířila sem do našeho pokoje určeného pro děti. Bomba, budu bydlet s Malfoyem v jednom pokoji a mít s nima dohromady jednu koupelnu. Čím dál tím líp.
Do apartmánu patřili tři pokoje, koupelna a něco jako obývák. Černý koberec, smetanové stěny a nábytek za velkou spoustu prachů. Nakoukla jsem do prvního pokoje ale radši sem vyběhla dřív než bych se udusila. Otřásla sem se. Bella, Cissa a ta pipka Debora. Teda ne, pardon- Debbie....jak by mě jistě opravila Clementine, tatíkova nová přítelkyně. Debora-brebera jak jí řikám já je Clementinina dcera a můžete mi věřit že přijít na to která z nich je blbější je nad lidské síly. Nevim jestli myslej zadkem nebo palcem u nohy ale pravděpodobně asi ničim protože myšlení je na ně moc těžký. El, Mel a Kel sou proti nim vrozená inteligence. Každopádně otec je žere a já je nenávidim což ho nutí milovat je ještě víc. Ne počkat....milovat to ne. To on neumí ale víte jak to myslim ne?
Ještě jednou sem se otřásla a okoukla druhej pokoj. Fůj, fůj, fůj nadvakrát. Malfoy, Blackův bratříček a Lestrange. No fůj!!!Ovšem počkat. Jestli sou holky tam a Malfoy a spol bydlej tady tak...a doprdele.
Vlítla sem do posledního pokoje. Z malého pokojíku byl východ na balkon kterej se točil okolo celého apartmánu a nad manželskou postelí viselo velké zrcadlo. A na manželské posteli seděl Black a mrzutě na mě zíral.
"To si ze mě někdo dělá prdel!" zařvala sem. Všichni obyvatelé pokoje se seběhli aby viděli co mě nas...naštvalo. Omlouvám se, nemyslete si že pořád mluvim jako kanál ale tady se tomu dá jen těžko odolat.
Zuřivě sem se otočila a vystartovala do obýváku. Ta pohovka se musí dát roztáhnout. Vždycky to jde nebo ne? No dobře, možná většinou....
"Co to tam děláš?" zeptala se zvědavě Deborka-breberka.
"Hledám nějakej drát abych ti ho mohla narvat do nosu! Snažim se to rozložit abych mohla spát tady! Si fakt tak blbá nebo to jenom děláš?"
"Ale proč bys měla spát tady?"
"Z jednoho prostého důvodu- nesnášim Blacka. A ty radši zavři hubu než uvidíš něco co by se ti ani za mák nelíbilo." zničeně sem si sedla na gauč, hodila nohy do tureckýho sedu a mnula si spánky. 1, 2, 3...počítat do 10 prej pomáhá. Nádech, výdech...dobrý. Budu spát vedle Blacka. Dobrý. Skočim z okna abych měla klid. Vynikající. Potřebuješ se uklidnit Ang. A to rychle.
Popadla jsem svou tašku která ležela na zemi vedle mě a začala se v ní přehrabovat. Ááá...plavky. Hurá. Hbitě sem se zvedla a zamířila do koupelny.
"Co to děláš?" zeptal se Black.
"Jdu se převlíct do plavek a pak se rozvalit u bazénu. Nevim co budete dělat vy zlatíčka ale já si chci užít i přes tu děsivou skutečnost že sem tu s váma. Sem v Miami! Tady se žije! Pokud si pamatuju, posledně tu byl jeden moc pěknej plavčík...jestlipak tu ještě pracuje?"
"Ty už si tu byla? Kdy?" houkl nevěřícně Black.
"To je dlouhá historka..."
* * *
Čekala sem schovaná v malé tmavé místnosti a poslouchala tichou chodbu. Po chvíli se ozvalo pískání. To byl on. Načasovala sem si chvíli kdy šel kolem mě, chytla ho za ruku a zatáhla za mnou. Aby nemohl vykřiknout, přiložila sem mu ruku na pusu.
"Pšt..." z chodby k nám dopadalo jenom trochu světla. Viděla jsem jeho oči jak se lesknou, tvářil se nechápavě. Byl o hodně vyšší než já ale to mě v tu chvíli nenapadlo. Ucítila jsem povědomou vůni vanilky a na vteřinu mě napadlo že takhle blízko sem mu nebyla od těch pitomých Vánoc.
"Tak hele Blacku. Teď mě poslouchej. My dva se nemáme rádi, to o sobě víme. Já mám problém s tebou a ty se mnou. Teď je tady ale něco jinýho víš." nechápavě se zamračil.
"Můj otec- jasnej Zmijozel. Debora-brebera a Clementine- jasnej Zmijozel. Malfoy a jeho rodina, Lestrange, tvý rodiče, brácha, sestřenky, teta- Zmijozel, Zmijozel, Zmijozel.
My- Nebelvír. Už v tom cítíš ten rozdíl?
Takže, my dva teď máme společnej problém a ten je větší než cokoliv jinýho. Proto navrhuju dočasné příměří. My dva jsem nepřátelé ale jakmile se objeví společná hrozba, dočasné spojenectví nikomu neuškodí...co ty na to?" sundala sem ruku z pusy.
"Že je to bláznivý ale moc se mi to líbí." zašklebil se.
"Ok. Ale uvědom si že pokud jde o mé spory s otcem, nemám žádnou hranici za kterou bych nešla. Jasné?"
"Jo, to dokážu zvládnout."
"Fajn, měli bysme jít. už na nás čekají."
"Ty si tady šéf odboje."usmál se. Proč mám najednou pocit že se mi podlomí kolena?
* * *
Naposledy jsem zkontrolovala svůj vzhled. Jo, bylo to dobrý. Můžu vyrazit. Potkala sem dneska na pláži pár lidí, pozvali mě na večírek. Jistě že to otec neví. Nepustil by mě. Docela se i těšim. Sme tu už tři dny tak nějaký povyražení potřebuju. Spát vedle Blacka je totiž dost děsný. Aspoň že nechrápe...já sem si odtáhla polštář uplně ke kraji ale on se nenamáhal. Několikrát se mi povedlo spadnout z postele.
Zatřepala sem hlavou nad takovejma myšlenkama. Teď peču na Blacka. Du se bavit. Odemkla jsem dveře koupelny a vešla do pokoje. První co jsem uviděla byl můj tatík. A naštvanej. Deboro...tohle pro tebe nedopadne dobře.
"Nazdar tati." pozdravila sem ho a snažila se ho ignorovat. Hezky v klidu Ang.
"Kam si myslíš že jdeš?" očividně jsem tu jediná klidná...
"Pár kámošů jde do klubu a chtěli abych se přidala...proč ne?"
"Jsou to mudlové..."
"A několik dalších miliard lidí na téhle planetě taky. Co ti vadí?"
"Nikam nejdeš!"
"Ne?"
"Ne!"
"Dej mi jeden dobrej důvod proč bych tu měla zůstat."
"Zůstaneš tady protože jsem to řek. Půjdeš s námi na večírek který se pořádá tady v hotelu a budeš se bavit!"
"Ale..."
"Budeš se bavit! Mé poslední slovo!" otočil se a vypochodoval z pokoje. Vztekle jsem zaskřípala zuby. Ten příšernej idiot! A Debora se spokojeně smála.
"Myslela jsem že by to měl vědět..."
"Víš, seš malá, blbá, blonďatá, otravná, můj otec tě má rád a k tomu seš z Texasu. Měla bych ti rozbít hubu. Tak přemejšlim...proč já to zatím neudělala?"
"To nemůžeš. Jemu by se to nelíbilo..."
"Páni, o důvod víc."
* * *
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hermi Hermi | 10. září 2008 v 17:20 | Reagovat

Super :) du na pokračování

2 Nessa Nessa | Web | 11. září 2008 v 15:46 | Reagovat

Supr kapitola =) už jsem na ni čekala dlouho, tak jsem ráda, že je konečně tady. Supr hlášky a všechno, fakt to zvedne náladu =)

3 Lili Lili | Web | 14. září 2008 v 15:52 | Reagovat

krásné , hned idem na druhú časť:)

4 Hannah x) Hannah x) | Web | 26. srpna 2009 v 22:06 | Reagovat

:D To se mi líbilo... Opravdu super kapitola! Jdu na další!

5 Mu~he.he Mu~he.he | Web | 1. listopadu 2009 v 0:46 | Reagovat

takze mu teda tu huba fakt rozbila jo XD hej ja te holce fandim upa MAXIMAAALNEEE! JE TO BORKAAAAAA!!!!! XD jak cip :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama