19. kapitola- Zkrocení zlé ženy 1/2

17. září 2008 v 19:15 | annetta |  angels never cry
Tak jsem tu s novou kapčou. To koukáte jak rychle co?!?=) Snažila sem se a ty vaše komenty mě k tomu jenom popohnaly. Moc ste mě potěšili=). Neim jak to teď pude dál protože ve škole se fakt rozjeli ale bude se snažit. Jinak, tahle kapča neni zrovna pozitivní a ta další taky nebude ale pak se to zas zlepší=)
Užijte si to a příště budouSlunečnice=)

Zkrocení zlé ženy

Naštvaně sem se nimrala v jídle. Dnešní večer byl kolosální nuda. Asi před týdnem sme se vrátili z Ameriky ale oni toho furt neměli dost. Blackovi dnes pořádají slavnostní večeři. Pruda. A to děsná. Kecy a kecy a zase kecy. Navíc všude spousta masa takže člověk jako já si ani to jídlo neužije. Asi se půjdu oběsit.

"Copak, nechutná?" zeptal se sarkasticky Sirius. Seděl vedle mě a tvářil se podobně nadšeně.

"Ale kdepak. Bomba. Maso já ráda."

"Nechceš podat přednášku o vegetariánství? Aby byla sranda..."

"Luciusi, pověz nám něco o škole. Co famfrpál?" přerušil nás Siriusův otec.

"Ale znáte to. Bojujeme o pohár a myslím že letos máme slušnou šanci." odvětil důležitě. Podívali sme se se Siriusem na sebe a nastejno se rozesmáli. Siriusovi se podařilo poprskat skoro celej ubrus.

"Je tu snad něco k smíchu?" zeptal se mě táta

"Ne e, jistě že ne. Já jen...promiň Malfoyi ale všichni tady vědí že na Jimmyho prostě nemáte ani kdyby ste se stavěli na hlavu."

"Samozřejmě. Dvanácterák je prostě nejlepší, nakopem vám prdel jako každej rok." dodal Sirius.

"Jo, Ať žije Nebelvír!!!" zvolali sme unisono a pak se rozesmáli. Celej stůl nás probodával naštvanejma pohledama. No jo no, Zmijozel sou suchaři.

"Proč si to myslíš?" zeptala se Bella.

"Já si to nemyslím, já to vím zlato. Náš James prostě nemá konkurenci, neprohrál jedinej zápas, naši střelci sou vynikající, brankář neprůstřelnej a i když se to těžko říká i ty odrážeči sou docela dobrý." Sirius se vedle mě spokojeně zazubil. "Prostě to vyhrajem no. Jako ostatně pokaždý."

"Ano, nebelvírští mistři. Kam se na nás hrabete."

"Ste jenom banda mudlovskejch ubožáků. Lůza co nám nesahá ani po kotníky." zasyčela zlostně Bellatrix.

"Drž hubu. Myslíš si že se nechám urážet od nějaký zmijozelský krávy?" zeptala sem se naštvaně. Vzpomněla sem si na Lily a její mudlovské rodiče. Zvládnu spoustu věcí ale kamarády urážet nebude.

"Co si to vůbec dovoluješ?" zavrčela a vytáhla hůlku. Napodobila sem jí a Sirius s Malfoyem taky. hm...to by byla zajímavá bitka, aspoň za něco by ten večer stál.

"Angelo! Okamžitě polož tu hůlku." zvolal táta.

"Jo, poslechni papínka Angelo a dej dolu tu hůlku." zašišlala Bella

"Až po tobě drahá. To víš, mám strach aby sis nevypíchla oko."

"Angelo, já něco řekl."

"A já na to jako obvykle kašlu. Mé přátele nikdo urážet nebude a už vůbec ne někdo jako ona."

"Angelo!"

"Až po ní."

"Siriusi, Luciusi dejte ty hůlky dolů! Hned!" rozkázal naštvaně pan Black. Nikdo se nehýbal. Sirius statečně stál vedle mě pro všechny případy. Nemohli jsme si dovolit sklonit hůlky protože kdyby na nás pak přeci jen zaútočili, tahle společnost by je ještě pochválila.

"Tak dost! Chtěl jsem vám oznámit jednu důležitou věc. Posaďte se a to hned!" zařval můj otec. Bella po něm střelila pohledem ale nakonec i s Malfoyem zastrčili hůlku. Podívala sem se na Siriuse. Jen kývl a tak jsem se taky posadila.

"Takže tati, copak si nám chtěl?" zeptala sem se jako by se nechumelilo.

Provrtal mě naštvaným pohledem ale pak se obrátil k ostatním. "Jde o to že mám pro vás skvělou zprávu. Já a Clementine se budeme brát."

hrklo ve mně. Najednou jako by v místnosti nebylo dost vzduchu, ztratila sem hlas a srdce mi přestalo bušit. To snad...to snad nemyslí vážně?!?

"Cože?!?" vykřikla sem naštvaně a přehlušila tak všeobecné gratulace.

"Ano zlato, já a Clementine se budeme brát. Bude to úžasné a konečně z nás bude rodina."

"Jestli si myslíš že chci být rodina s takovou...takovou....vypatlanou krávou a ještě k tomu jí říkat mami tak to se šeredně pleteš!"

"Je mi jedno co chceš Angelo. Tohle je mé rozhodnutí. Pokud bude Clementine chtít abys jí říkala mami tak to tak i uděláš."

"To je v pořádku zlatíčko, nikdo nechce abych ti nahradila maminku, ta pro tebe bude vždy ta jediná ale jsem si jistá že z nás dvou budou skvělé kamarádky." zavrkala nadšeně.

"Tak to ani ve snu. Se svou nevlastní-budoucí-bohužel-matkou rozhodně kamarádka nebudu. A buď tak laskavá a o mojí mámě nemluv!"

"Myslím že mluvit o Rose není nejlepší nápad..."

"Jistěže ne. Ty o ní přece nikdy nemluvíš. Jako by neexistovala."

"Mlč Angelo!"

"Nebo co?"

"Mám pro tebe taky ještě jednu dobrou zprávu."

"Copak, našel si Artiemu nějakou sexy ještěrku aby se mohl taky oženit?"

"Artiemu ne ale tobě ano."

"Já ještěrku nechci. Už mám chameleona a to mi stačí."

"Ne ještěrku. Tobě jsem našel manžela. Budeš se také vdávat." hrklo ve mně znovu. Tentokrát mi ale trvalo o trochu dýl než sem se dala dokupy. Napočítala jsem do desíti, nadechla se a naprosto klidně odpověděla.

"No, to je mi teda novinka. Můžu se zeptat kdo bude ten šťastný?"

"Lucius." podívala sem se na Malfoye jak se spokojeně culí a všechen klid mě rázem opustil.

"Ty si se...ty si se zbláznil."

"Ne, je mi skvěle. Bude to úžasné. Spojení dvou tak významných rodů..."

"Tak na to zapomeň!"

"Co?"

"Já si toho vypatlanýho idiota nevezmu ani za nic."

"Angelo nemyslím si že o tomhle budeme diskutovat..."

"A to já si myslim že teda budeme."

"Neexistuje důvod proč by sis ho neměla vzít."

"Že ne? Já jich mám spoustu. Je to namyšlenej, ignorantskej a nechutnej idiot se zdegenerovaným mozkem a IQ hrocha po liposukci. Je ze Zmijozelu a já ho upřímně nesnášim. Nemíním se vdávat nikdy natož za něj. A to uplně nejduležitější což ty ovšem nemůžeš pochopit je že ho nemiluju. Slyšel si někdy to slovo? Nemiluju ho a nechci strávit zbytek svýho života s někým koho nesnášim."

"To je sice roztomilé ale už sem řekl. Teď to nebudeme řešit. Jen tu zbytečně urážíš spoustu lidí. Posaď se a jez." sklonil se ke své večeři a já si najednou uvědomila že stojím. A nemínila sem se uklidnit. Tohle mu nedovolím.

"Ty chceš abych skončila jako máma?"

"Už jsem řekl že o Rose se tady bavit nebudeme."

"To teda budeme protože očividně chceš abych skončila jako ona. Taky jí provdali za tebe ačkoliv tě nechtěla!"

"Nevíš o čem mluvíš."

"To teda vím! Nenáviděla tě. Nenáviděla tě z celého srdce a oni vás stejně zasnoubili! Zničil si jí život! To kvůli tobě je mrtvá, to kvůli tobě nás nenáviděla!" na konci už sem na něj křičela.

"Angelo, řekl jsem sedni si. Nebudeme to řešit."

"Jistě, to je klasika. Nebudeme to řešit, prostě se posaď a on to někdo vyřeší za nás. Našemu veleváženému rodu leze přece každý do prdele že ano. Já ti řikám že tohle řešit budeme protože já si nemíním nechat zničit život jako ona!"

"Angelo, já něco řekl..." také se postavil a přešel ke mně.

"Mně je jedno co řikáš, si jenom ubožák. Nic jinýho než ubožák. Co ty bys byl bez ní? Trčel bys někde pod mostem jako zbytek toho tvýho zbankrotovanýho rodu. Vytrhlo ti to trn z paty ale tys jí stejně musel dál trápit. To kvůli tobě se..." přiletěla mi facka. Nevim proč sem to udělala a rozhodně jsem o tom nepřemejšlela ale vrátila jsem mu jí zpátky. Jen to plesklo.

Trvalo asi tak nanosekundu než sem si uvědomila jakou kravinu sem to udělala. Koukala sem na rudý otisk své ruky na jeho tváři a došlo mi že tohle bude hodně nepříjemné. Hlavou mi proběhlo jediné- Koukej se zdejchnout.

Otočila sem se na podpatku a štrádovala pryč. Naštvaně sem dupala po schodech a snažila se zadržet slzy které se i hnaly do očí. Nebrečela sem už tak dlouho. A kvůli němu to měnit nebudu.

"Angelo! Vrať se sem. Neskončili sme!"

"To se pleteš. Teď už sme skončili! Nenávidím tě. Nemáš tušení jak moc tě nenávidím!"

"Angelo!" zařval výhružně.

"Nenávidím tě!"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nessa Nessa | Web | 18. září 2008 v 18:07 | Reagovat

Ty jo tak to byl mazec. Na začátku jsem se šíleně smála. třeba ty věty Podívali sme se se Siriusem na sebe a nastejno se rozesmáli. Siriusovi se podařilo poprskat skoro celej ubrus......Já jen...promiň Malfoyi ale všichni tady vědí že na Jimmyho prostě nemáte ani kdyby ste se stavěli na hlavu......."Samozřejmě. Dvanácterák je prostě nejlepší, nakopem vám prdel jako každej rok......."Jo, Ať žije Nebelvír!!!" zvolali sme unisono a pak se rozesmáli.... a plno dalších byly prostě úžasné... no a pak mi postupem ten úsměv postupně sklouzával. Bylo to úžasně napsané, dokázala jsem si to bez problému představit a možná o to mi to přišlo smutnější.. Fakt skvělá část !!!

2 Lili Lili | Web | 19. září 2008 v 14:12 | Reagovat

preco si ten koniec tak zosmutnila? na zaciatku som myslela ze sa udusim smiechom a teraz ....joj no idem na dalsiu cast a tam ti hodim dlhsi koment:)

3 Hannah x) Hannah x) | Web | 26. srpna 2009 v 22:25 | Reagovat

A hned na další, protože to nevydržím. NÁDHERA!

4 Mu~he.he Mu~he.he | Web | 1. listopadu 2009 v 1:08 | Reagovat

no kurva... sorac lidi, ale to sem rposte napsat musela... hej ten jeji otec je az napadne podobny tomu mymu. Teda, v jistych ohledech xD ale kazdopadne si  me timhle naprosto specialne totalne mastne ani-nevim-jak, dostala, proste ses best podivkarka a kdo rika neco jinyho nema oci xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama