27.kapitola- Jak Malfoy a Kellner překročili hranici 2/2

1. října 2009 v 22:23 | annetta |  angels never cry
druhá půlka...=)


* * *

Opět mě začal líbat na krku a dál rozepínal mou košili. Slzy už mi tekly proudem, nedokázala jsem je zastavit. Zase jsem začala křičet, ale jediné čeho jsem se dočkala byla další rána. Nohy se mi podlamovaly, snažila jsem se posbírat poslední síly a pokusit se o odpor, ale nešlo to.

Knoflíky ho omrzely a tak halenku roztrhl. Začal mě hladit po břiše a přejel mi rukou po stehně. Začala jsem zděšeně křičet. Nikdy dřív jsem tak nekřičela. Znovu se mě pokusil políbit. Asi hlavně aby mě umlčel. Ještě naposledy jsem se snažila se bránit. Nulový výsledek.

Najednou Malfoy odletěl na druhou stranu chodby. Ruce byly najednou volné. Spadla jsem na zem, nohy jsem měla roztřesené a nedokázala jsem se na nich udržet. Zaslechla jsem rvačku, pár kouzel.

Rychle jsem se plazila pryč. Vyčerpaně jsem se opřela o zeď. Přitiskla jsem si kolena k sobě a zoufale se rozbrečela. Slyšela jsem křik a rvaní a rány

A pak své jméno...


* * *

Dostávali jsme se blíž a blíž ke zmijozelské společence. Tohle se mi vůbec, ale vůbec nelíbilo. Neměl jsem dobrý pocit. Volání bylo blíž. Rozuměl jsem dobře, volala o pomoc. A hodně zoufale.

Vběhli jsme do další chodby a uviděli je. Stála přitisklá ke zdi, ty dvě tupý gorily jí pevně držely a Malfoy...zatmělo se mi před očima. Nedokázal jsem uvažovat rozumě nebo logicky nebo si prostě cokoliv promyslet. Vytáhl jsem hůlku a použil první kouzlo co mě napadlo.

Malfoy odletěl a narazil do protější zdi. Nevím co se dělo s těma dvouma idiotama, ale James si s nimi poradil. Já se vrhl na Malfoye. Neuvažoval jsem, měl jsem děsivou zlost. Takovou jsem nikdy necítil. On jí chtěl ublížit, chtěl jí...nedokázal jsem na to ani pomyslet. Moje tělo přestalo poslouchat mozek. Odhodil jsem hůlku a vrhl se na něj jenom pěstmi. Mlátil jsem ho hlava nehlava, nedokázal jsem se ovládat.

"Siriusi! No tak, brácho! Vždyť ho zabiješ ho! Tichošlápku!!!" neposlouchal jsem ho. Bylo mi jedno, že bych ho vážně mohl zabít. Chtěl jsem. Dál jsem ho mlátil. Z nosu mu tekla krev, myslím že už byl v bezvědomí.

"Siriusi! Nech ho! Siriusi! Ona tě potřebuje! Angela tě potřebuje!!!" její jméno bylo jako kouzelná formule. Zasekl jsem se a otočil se.

Krčila se v rohu a pozorovala nás přes záplavu rozcuchaných vlasů. Zrychleně oddechovala a z očí jí tekly slzy.

"Ange.." zašeptal jsem tiše. Trhla sebou a ještě víc se přikrčila. Tiskla si k sobě roztrhanou halenku a vyděšeně se na mě dívala.

Pomalu jsem se zvedl a zamířil k ním. Posunula se podél zdi dál, jako by v ní snad chtěla zmizet.

"Ange...Angie je to v pořádku. To jsem já, Sirius. Už je to dobrý, on ti neublíží..." šeptal jsem tiše a natáhl k ní ruku."Už se nemusíš bát..."

Chytla mě za ruku a já si jí přitáhl do náručí. Zoufale se rozplakala. Uvědomil jsem si, že za poslední týden nebo dva jsem ji viděl brečet víckrát, než za celé ty dva roky dohromady.

Houpal jsem ji v náručí a tiše jí šeptal, ať se nebojí. James mezitím všechny tři zmijozeláky natahal do nedaleké učebny.

"To aby je nikdo neviděl...jinak, myslím že jsem cítil tep, je živej. Ale na cimprcampr." šeptl ke mně.

"Mrtvýho bych ho měl radši..." zavrčel jsem k němu.

"Tomu rozumím...bejt to Lily tak..." napodobil škrcení "My bysme ale teď měli taky vypadnout...jestli přijde Filch nebo Kellner nebo kdokoliv...budem mít průser."

"Měla by jít na ošetřovnu..."

"Ne!" vyhrkla tiše a zaryla mi ruce do ramene. "Hlavně ne na ošetřovnu, prosím...tam ne."

"Dobře, dobře...neboj. Nepůjdeme na ošetřovnu. Půjdeme rovnou do společenky."

Kývla hlavou a očividně se už začala trošku zklidňovat. Už se tolik netřásla, ale slzy jí ještě stále tekly. Rozhodně nebyla ve stavu, kdy by mohla jít sama a tak jsem jí opatrně zvedl do náruče. Pevně mě objala a opřela se hlavu o mé rameno. I přes to přese všechno, její vlasy stále voněly po šeříku.

Přitiskl jsem si jí ještě víc k sobě a lehounce ji políbil do vlasů.


* * *

Tiskla jsem se mu v náručí a vdechovala tu úžasnou vůni, která mě tak uklidňovala. Najednou jsem měla pocit, že jsem v bezpečí. Je to až směšné, když si uvědomím, kolikrát mě za poslední rok zachránil.

"To aby je nikdo neviděl...jinak, myslím že jsem cítil tep, je živej. Ale na cimprcampr." šeptl Potter

"Mrtvýho bych ho měl radši..." ozvalo se nade mnou. Věř mi, že já taky Siriusi, já taky.

"Tomu rozumím...bejt to Lily tak..." odmlčel se. Mě to ale začalo vrtat hlavou. Co to má co dělat s Lily?

"My bysme ale teď měli taky vypadnout...jestli přijde Filch nebo Kellner nebo kdokoliv...budem mít průser." dodal ještě Potter

"Měla by jít na ošetřovnu..."

"Ne!" vyhrkla jsem tiše a pevně jsem se ho chytla. "Hlavně ne na ošetřovnu, prosím...tam ne."

"Dobře, dobře...neboj. Nepůjdeme na ošetřovnu. Půjdeme rovnou do společenky." šeptal tiše. Ulevilo se mi a zmoženě jsem kývla.

Pevně mě stiskl a zvedl do náruče. Objala jsem ho a položila si hlavu na jeho rameno. Chytl mě ještě pevněji. Jako by mě snad políbil do vlasů? Ne, už mi z toho hrabe. Proč by to dělal.

Vyrazil. Nechtěla jsem se dívat kde jsme, jen jsem zavřela oči a snažila se na nic nemyslet. Svaly mě bolely, v hlavě mi tepalo, ale byla jsem tak hrozně unavená. Pomalu jsem usínala.

"Ange, si to ty? Ange? Angelo!!!" hlas nabral hysterii.

"Pšš Lily, myslím, že spí..." ozval se Potterův hlas.

"Ne, jsem v pohodě." zašeptala jsem. Ucítila jsem teplo krbu a pod sebou měkkou pohovku.

"Bože můj Angie. Teče ti krev. Ach můj...co se stalo?" Lily byla očividně k smrti vyděšená, ale já nebyla schopná jí o tom povědět. Ne teď. Podívala jsem se na Siriuse. Pochopil můj výraz.

"No, jak se to seběhlo si nejsem jistý, ale...byli jsme s Jamesem v kuchyni a pak jsme uslyšeli křik. Tak jsme tam běželi a uviděli jsme Malfoye...on chtěl...bože, málem jsem ho zabil..." v téhle chvíli se mu hlas zlomil, ale Lily při pohledu na mě pochopila.

"Proboha..." do očí jí vytryskly slzy.

"Jsem v pohodě Lil. Díky jim dvoum..." zašeptala jsem tiše.

"Děkuju, děkuju, děkuju!!!" vyhrkla a oba je objala a vlepila jim pusu na tvář. Potter vypadal překvapeně a s nevěřícím výrazem se dotkl místa kde ho políbila.

Mě taky objala. Tiše jsem sykla, když se dotkla mé tváře. "Musíš na ošetřovnu a pak za Dědou..."

"Je milé, že máš takový strach ale...neudělám ani jedno."

"Cože???" všichni tři na mě vytřeštili oči.

Zhluboka jsem se nadechla. "Nemíním to říct Brumbálovi a pokud půjdu na ošetřovnu, tak budu muset."

"Ale...oni musí být potrestání." vykoktala Lily.

"S tím souhlasím. Ale bude to po mém. Navíc, co by tak Brumbál mohl udělat? To si vážně myslíte, že je vyhodí? Copak nevíte kdo jsou jejich rodiče? A říkejte si co chcete, ale peníze stále hýbou světem. Nic by se nezměnilo a ještě o tom bude každý vědět..."

"Angelo...Tebe musí někdo ošetřit. Krvácíš, možná máš otřes mozku."

"Ne Siriusi! Vždyť ty víš jak to chodí. Otec by mě ještě seřval, že jsem ho nenechala...pár obyčejných uzdravovacích kouzel zvládnu a s Malfoyem...s tím si to vyřídím sama."

"No...dneska ti to málem nevyšlo..." zašeptal Potter.

"To ne, ale přesto...slibte mi, vy všichni, že to nikomu neřeknete, že budete mlčet jako hrob a necháte mě si to vyřídit."

"Já si myslím..." začal Black.

"Slibte mi to..." zaprosila jsem tiše.

"Slibujeme..."

Kývla jsem hlavou a opřela se o Lily. Do pokoje bych sama asi nedošla. Přála jsem si jen tři věci. Dlouhou horkou sprchu, která ze mě smyje každý jeho dotyk, nekonečný spánek abych mohla na všechno zapomenout a pak...

Pak si už jen přeju, zničit Luciuse Malfoye.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 teressa teressa | 1. října 2009 v 22:44 | Reagovat

supeer :D som stastna ze si pridala tieto kapitolky :))) fuu ja toho Siriho fakt zerem xD uzasne pises :))) super

2 Abigail Abigail | Web | 2. října 2009 v 0:54 | Reagovat

Už jsem se nemohla dočkat. Kapitolka se mi líbí, je pěkn, dramatická, i když mi trochu divný přišel Kellner ale jinak fajn. Líbila se mi ta poznámmkaa Jamese o Lily a Angelina reakce na ni a taky tam na konci Sirius, jak říká, žeho málem zabil...

3 Sawarin Sawarin | Web | 2. října 2009 v 15:46 | Reagovat

No páni.. Já jsem se přece jen dočkala. Nádherná kapitola, vážně nádherná.. Nějak se z toho stále nemůžu vzpamatovat. Páni.. Ten Malfoy je to parchant husnej. Zabít ho. A Sirius je zlatíčko.. A jak ji pak vzal do náručí a dal ji pusu do vlasů. No nádhera.. Ať už si přiznat, že se maj rádi.. Strašně moc se těším na pokračování.. Hrozně moc..:)

4 Nessa Nessa | Web | 2. října 2009 v 18:11 | Reagovat

parádní kapitola.. chudák holka, doufám, že mu to pořádně nandá

5 Danča Danča | Web | 2. října 2009 v 18:16 | Reagovat

krásná, sem ráda že přibyla tak dlouhá kapitola. Tak jen tak dál:-)

6 peggy.kaja peggy.kaja | 2. října 2009 v 18:20 | Reagovat

jsem upe nadsena.... perfektni kapitolka... a malfoy je vul!!!! Ja lituju ez ho sirius nezabil!

7 tonks tonks | Web | 2. října 2009 v 18:47 | Reagovat

ou! merlin! bože! och! musím to predýchať...
zabila som malfoya, gorily aj kellnera. len nech ich nezabíja ani sirius, ani angie, lebo prídu do malérov. a do malérov prídu aj keď si nepriznajú, čo k sebe cítia, lebo im preskočí...
a inak, lily aká alkoholička. keď vymenúvala ten zoznam v prvej časti, skoro mi vypadli oči z jamôk :D kazí sa dievča, kazí :D
teším sa na pokračovanie, lebo fakt ma zaujíma, čo bude ďalej a ako sa budú vyvýjať vzťahy l/j a a/s  

8 Hannah x) Hannah x) | Web | 2. října 2009 v 22:06 | Reagovat

Páni, nádhera, krása, super kapitola! Už mi dochází superlativy. Prostě nádherná kapitola. Miluju, ksyž je Sirius tak krásně zamilovaný a tak ochranitelský. To jak ji políbil do vlasů bylo tak krásné... :) Škoda, že si to Angela neuvědomí. Bylo by to jako z pohádky, kdyby se dali do hromady, a jak Jerry předpovídal. Už se na to moc těším, tedy pokud to máš v plánu. Kellner je teda pěkný prasák. Tohle není profesor, je to stoupenec Pána Zla, že nechává Malfoye dělat takové prasárny. Chudák Angela. Souhlasím, že horká sprcha ji pomůže nejvíc a pak ho uškrtit. :D Moc krásná kapitola. Honem další. K čemukoliv, ale teď bych byla asi radši za Angels. :) Moc se na ni těším. Měj se a rychle tu kapitolu!

9 Jaune Jaune | Web | 3. října 2009 v 21:31 | Reagovat

paráda! už jsem se nemohla dočkat pokračování ;))) prostě skvělé!

10 Annah Annah | Web | 4. října 2009 v 18:54 | Reagovat

juj..mno,zabít málo...chtěla jsem se zeptat,kdy přidáš kapitolku k povídce pod květy slunečnic....je hrozně krásná  a já se nemůžu dočkat pokráčka...prosím co nejdřív..:D

11 Natalica čo miluje puzzle story Natalica čo miluje puzzle story | Web | 7. října 2009 v 21:37 | Reagovat

"Prichádzam na tvoj blog s čistým úmyslom, hoci nie celkom nezištným. Robím tu reklamu. Reklamu jednému úžasnému projektu pre spisovateľksé dušičky, ktorý je lepšie známy ako Puzzle Story. Staň sa jedným z nás, staň sa Puzzlestoristom a zvrtni náš príbeh prekvapivým smerom. Môžeš všetko, píšeme ho spolu, skladáme kúsok po kúsku ako dieliky puzzle. Tak sa k nám pridaj, neoľutuješ!
PUZZLESTORY.BLOG.CZ"
P.s. sorry za reklamu =D

12 Vittoria Vittoria | 11. října 2009 v 10:06 | Reagovat

skvělééé..=) snad bude brzy další, celkem se to zamotává...=)

13 Annah Annah | Web | 12. října 2009 v 19:41 | Reagovat

Jsem opět tu a vyvíjím nátlak...prosím, na kolenou prosím..další kapitolku k pod květy slunečnic...prosím...prosím..prosím....budu sem každý den chodit ( což už stejně dělá) a budu prosit a žebrat a přikazovat..xp..já chci novou kapitolku....asi napíču petici...prosím..

14 Blahh, možná taky Calwen Bouvier :)) Blahh, možná taky Calwen Bouvier :)) | Web | 30. října 2009 v 18:16 | Reagovat

moooc nádherná kapitolka! Kdy bude další?

15 Mu~he.he Mu~he.he | Web | 1. listopadu 2009 v 23:30 | Reagovat

paradni paradni paradni paradni paradni paradni paradni paradni paradni paradni paradni a.... ver nebo ne, nekopirovala sem... je to UZASNYYY! prosiiiiiim dalsiiiiiii prosiiiiiim dalsiiiiiii prosiiiiiim dalsiiiiii priosiiiiiim dalsiiiiii pliiiiiiiiiiiiiiiiis :D :-*

16 Ajvi Ajvi | E-mail | Web | 2. listopadu 2009 v 22:42 | Reagovat

Zničit! Zabít! Rozčtvrtit! Uvařit a zmrazit a předhodit psům! Do háje s Malfoyem...!!!

17 LittleDaisy LittleDaisy | E-mail | 17. listopadu 2009 v 20:02 | Reagovat

hej, ani, to je fááákticky nej povídka na celým světě!!!!já miluju jen dvě povídky nejvíc, Kroky temným osudem od Nelien, a tu TVOJI!!!je fááákt super....mmchdm, chudák Angie, Malfoy je prase....Sirius, chudák, kdyby toto někdo udělal mí lásce, tak už nežije, když Malfoy taky málem zhebl!!!!!MILUJU TUTO POVÍDKU A UŽ PLS PŘIDEJ DALŠÍ KAPITOLKU!!!!!!!

18 Lucynda Lucynda | Web | 20. listopadu 2009 v 14:56 | Reagovat

Moc krásná povídka... Přímo dokonalá:-*

19 Mu~he.he Mu~he.he | Web | 20. listopadu 2009 v 18:52 | Reagovat

jo z touhle si davas na cas... tak nas nenapinej a donut se to, co ma v hlave prenyst na papir :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama